Viesu grāmata - komentāri
:: Krists Kalnins 2007.12.10 06:36 Paldies par kvalitatīvo un skaisto mājas lapu! Es priecājos no sirds, ka Cēsu Sv. Jāņa draudzei ir sava mājas lapa. Vēl jums vajadzētu pievienot pdf formātā Jonas Zīmi avīzes. Bet vairāk par visu es priecājos par simbolu, kurš rotā pirmo lapu Paldies par to! Sirsniba, Krists Kalnins

Dieva miera pilnu Adventa laiku
:: Elza 2007.12.23 16:27 Lai Dievs Svētī, ka šajā dievnamā kalpo patiess un godīgs kalpotājs, kurš mīl Dievu un viņa likumus, kuram var uzticēties.
:: Zane 2012.01.14 18:46 Ikreizi,atrodoties Cēsu Sv. Jāņa baznīcas tuvumā, rodas vēlēšanās Tai pieskarties, un tornī esošais Pulkstenis aicina acis pavērt aušup ikreizi, kad Laiks par sevi atgādina.
:: Iveta 2012.05.16 08:42 Labrīt, meitenes un zēni!

Liels paldies visām Jums par ieguldījumu vakardienas Cēsu novada Ģimenes dienas svētku rīkošanā! Viss patiešām bija ļoti skaisti, Cēsis bija atdzīvojušās un tas pateicoties Jums!

Vēlreiz paldies visiem Jums, kas palīdzēja šo svētku rīkošanā!

Vēl nedaudz iz statistikas: Vakar Cēsu novada ģimenes pases saņēma 100 ģimenes, kurās bija 276 dalībnieki!

Ar cieņu,

Iveta Sietiņsone
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
„Sociālais dienests”
Direktore
641277..
:: Ramus 2013.04.11 15:50 es jūs atbalstu!!!!!!!!
:: Georgs 2013.06.30 16:25 Tas ir mans vecvecvectēvs Georgs Feders, kurš kāreiz kalpoja šjā baznīcā. Labprāt kādreiz ar tēti vai vectētiņu turp aizbraukšu.
Tagad esmu kristīts un ievētīs Rīgas Lutera draudzes baznīcā.
Man skolā lika zīmēt dzimtas koku. Tā arī nokļuvu lidz Jūsu mājas lapai.
Ar sveicieniem no manas baznīcas draudzes nometnes, kura bija šonedļ pie Ungura ezera ķečos.
G.F
:: Mārīte 2014.03.09 12:44 Prieks par saņemto apsveikumu dzimšanas dienā , paldies !
:: Mr Daniel 2017.08.17 13:55 Sveiki,
Tas ir informēt plašu sabiedrību, ka privātā aizdevuma aizdevēja Daniela Džona kungs ir atvēris finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumus ar 2% procentu likmi personām, firmām un uzņēmumiem saskaņā ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu aizdevuma noteikumus un nosacījumus vietnē danieljohnhome@gmail.com
:: Jean Carlos 2018.04.25 04:24 Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai samaksātu rēķinus un korporatīvo finanšu līdzekļus nekustamajam īpašumam un jebkura veida uzņēmējdarbības finansēšanai ( Creditplusfinance11@gmail.com vai WhatsApp +16234044993 ). Mēs piedāvājam arī aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un korporatīvajām institūcijām. ar 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam aizdevumu nopietniem domājošiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti saņemt aizdevumu, ja interesē, sazinieties ar šo e-pastu: Credi..
:: erica 2018.09.20 12:30 Sveiki,