Mūsu mērķis -bērniem saprotamā veidā pasniegt patiesības no Bībeles un mācīt, kā šīs patiesības realizēt ikdienas dzīvē. Svētdienas skola notiek Dievkalpojuma laikā, tāpēc aicinām bērnus svētdienās plkst.11.00 uz baznīcu, lai satiktos ar skolotājiem un kopīgi dotos uz nodarbību.

Gaidām bērnus no 3-12 gadu vecumam. Aktīvi darbojamies no septembra līdz maijam! Katrai vecuma grupai ir sava skolotāja.

Visi bērni satiekas baznīcā un piedalās dievkalpojumā līdz sprediķa daļai.Pēc tam visi kopīgi dodas uz nodarbību telpām vai nu draudzes namā, vai baznīcas sakristejā.

Bērni līdz 3 gadu vecumam dievkalpojuma laikā var kopā ar vecākiem uzturēties Draudzes zālē, kur bērni var spēlēties ar mantām, bet vecāki- turpināt klausīties dievkalpojumu.

Bērniem no 3 līdz 4 gadu vecumam nodarbības notiek baznīcas sakristejā skolotājas Dagnijas  vadībā.

Attēlā- jaunākā grupiņa ar skolotāju Dagniju 2012./13.gada sezonas noslēguma pasākumā Vecpiebalgas baznīcā

Bērniem no 5 līdz 6 gadiem nodarbības notiek Draudzes namā Svētdienas skolas telpās. Nodarbības vada skolotājas Aija, Sarmīte, Aina un viņu palīdze Biruta.

Bērniem no 7 - 12 gadu vecuma nodarbības arī notiek  Draudzes namā Svētdienas skolas telpās skolotāju Andras, Ingūnas un Ingusa vadībā.

‍‍
Svētdienas skolas "grožus" tur tās vadītāja Santa Augškāpa, un viņai palīdz Dagnija Ozola. Ja jums ir jautājumi, zvaniet Dagnijai- 26523324.

Attēlā: Santa Augškāpa‍

Attēlā: Dagnija Ozola