Lai pastāvētu ikdienas pārbaudījumos un pieaugtu kristīgajā ticībā, ir svarīgas trīs lietas: Dieva Vārda lasīšana, sadraudzība ar Dievu, sadraudzība ar cilvēkiem.

Lielisku iespēju tās praktizēt paver Bībeles studiju mājas grupas (BSG).

Jēzus saka: „Jo, kur divi vai trīs ir sapulcējušies Manā Vārdā, tur Es esmu viņu vidū." Mat. 18:20

Pašlaik draudzē darbojas astoņas BSG. Katra grupa apvieno 5-8 dalībniekus, kopīgi lasa un studē izvēlēto Svēto Rakstu vietu, lūdz par vajadzībām, iepazīst prieku, ko dod kristīga sadraudzība un, protams, slavē Dievu.

Draudze ir atvērta arī jaunu grupu izveidei. Aicinām pievienoties!
Kontakttālrunis 28730447.

Doma manī dzīvoja ilgu, ilgu laiku...

Par iespaidiem Bībeles studiju grupā
‍ dalās Sarmīte Gaiķe

Draudzes dzīvē esmu iesaistījusies pavisam nesen. Priekš manis daudz kas vēl ir jauns un neapgūts.

Par Bībeles studiju mājas grupām uzzināju Cēsu sv.Jāņa draudzes dienās 2010.gada augustā. Atceroties šīs dienas Rāmuļos- pārsteidzošs bija miers, kādu izjutu visu nometnes dienu laikā. Nometnē arī  sapratu, ka draudzes dzīve ir ļoti daudzveidīga, tiek organizēti dažādi pasākumi, lekcijas, Bībeles stundas. Nometnē iedomājos, ka arī es kādreiz varētu piedalīties šādā mājas grupā; šī doma manī dzīvoja ilgu, ilgu laiku.... līdz kādā vasaras dienā man piezvanīja draudzes diakonijas vadītāja Vaira un uzrunāja mani, vai vēlos iesaistīties Bībeles studiju mājas grupā.

Bībeles studiju grupa „Marta”, kurā esmu iesaistījusies, izveidojās 2011.gada rudenī. Tiekamies reizi ik pāris nedēļās, pateicamies Dievam, pārrunājam un cenšamies izprast Bībeles tekstus, dziedam kristīgas dziesmas. Pārsteidzoši, ka ik reizi nodarbībā runājam par Bībeles pantu, kas tieši šajā brīdī attiecas uz manu dzīvi. Nodarbību noslēdzam ar sarunām pie vakariņu galda, daloties iespaidos par aizgājušajās nedēļās piedzīvoto, un, visbeidzot, ar kopēju lūgšanu. Man šķiet- lūdzoties kopā, lūgšanām ir lielāks spēks. Neatsverama ir arī sajūta, ka citi cilvēki vēl Tev tikai labu un jūt līdzi grūtībās. Priekš manis tas ir ļoti emocionāls brīdis. Paļāvība uz Dievu dod lielu mieru.

Lai Dievs mūs svētī!

Kontaktinformācija: andozo@inbox.lv, mob.tel.26331433