Dievkalpojumi
Aizlūgumi
St. John's Church - Congregation History

Aizlūgumi

Šajā sadaļā jūs varat atstāt savus aizlūgumus un/vai pieminēšanas. Gadījumā,  ja netiekat uz dievkalpojumu,  kur draudze Dzīvā Vārda vadīta būs kopīgā lūgšanā par šīm vajadzībām, nododiet tās šajā lapas sadaļā.

Ieva, 16 g. 2012.02.26 00:46 Lūdzu aizlūgt par manu tēti Ivaru, kurš patreiz ir nostājies uz nepareiza ceļa. Lai viņš nāk pie saprāta un atkal atgriežas darbā ārzemēs, kur viņu vēl pagaidām gaida. Lai viņš uz visiem laikiem atmet sliktos ieradumus!
Paldies!
Jolanta 2012.02.28 15:29 Lai Dievs svētī, sargā mani, manu vīru Aigaru, mūs abus, mūsu laulību, jūtas, draudzību, attiecības, ģimeni; lai Dievs dod mums vairāk spēku, izturību, pacietību, mieru, prieku, veselību, mīlestību, gudrību; dod mums vairāk gaišuma un pozitīvu domu; lai Dievs svētī, sakāro, atrisina visu, kas saistās ar darbiem, dzīvošanas jautājumiem, finansēm. Lai pāri visam ir Dieva Mīlestības, Svētības, Gaismas, Žēlastības, Žēlsirdības Apmetnis, kas mūs sargā..
Saiva 2012.03.28 15:24 Lūdzu aizlūdziet par mani, lai rastu dzīvē pareizo ceļu un lai pieņemu dzīvē sev pareizo lēmumu, jo esmu ļoti apmaldījusies.
Jolanta 2012.05.14 16:26 vēlos aizlūgumu par sevi un savu vīru Aigaru. Lai Dievs svētī, sargā, palīdz mums. Lai Dieva svētījošā un vadošā Roka ir pār mums. Lai Dievs dod mums stipru un labu veselību, izturību. Lai ārstu rokas atstājās nost no mana vīra un no manis ļauni, tumši, samaitāti, kaitnieciski cilvēki. Lai Dievs svētī mani ar labu un kārtīgu, labi apmaksātu darbu - lai labi iet un veicās darbā; lai pavairo mūsu finanses; lai Dievs mums palīdz atr..
aina 2012.07.03 14:18 Labdien!

Lūgums aizlūgt par manu mazdēlu Kārli (6g.v.),kuram šīs nedēļas nogalē Vācijā paredzēta trešā sirds operācija.
Lai Dievs stiprina vecākus un tuviniekus.
Dieva svētību vēlot , Aina
Inta 2012.07.27 13:42 Lūdziet par manu ģimeni, vīram, kā izrādās apmēram 4 gadus ir paralēlā dzīve-attiecības ar darba kolēģi Kristīni, solīja, ka viss ir cauri, nu bet viss notiek joprojām, problēma ir tā, ka viņi strādā kopā. Esmu nogurusi no tā visa un esmu izmisumā,neredzu izeju, cieš bērni. Lūdziet par mums un pateicos par jūsu lūgšanām
Laima 2012.08.23 15:42 Lūdzu,Jēzu lai pieskaras Sergejam,lai viņš atgūst dvēseles mieru.
Amen.
Ilze 2012.09.08 22:14 Lūdzu aizlūdziet par manu dēlu Renāru (17.g.v), kurš ir ļoti apmaldījies savos dzīves ceļos. Kungs, sargi Renāru un vadi viņu ticībā pie sevis!
Pateicos Kristus mīlestībā visiem par jūsu lūgšanām!
Jolanta 2012.09.12 16:07 Mans mīļais Kungs Jēzu Kristu.Palīdzi man.Palīdzi man saprast, kurš ir mans īstais cilvēks;dod man kādu brīnumu vai zīmi.Paņem prom no manas sirds satraukumus,bailes,raizes.Pateicos Tev Kungs par visu un palīdzi arī turpmāk.Svētī un vairo manas finanses;palīdzi,sakārto;atrisini visus sadziviskos,sociālos,dzīvošanas jautājumus.Noņem visus šķēršļus;traucējumus uz jūtām,kas ir labas.Palīdzi kādam cilvēkam,kurš ir slimnīcā.Palīdzi arī kaimiņam,kuram ir jāatstāj savas mājas - lai viņš varētu atrast..
Inese 2012.11.06 16:28 Lūdzu aizlūgt par manas mammas Ilgas veselību, - konstatēts artrīta reimatisms, ir ari citas veselības problēmas bet galvenais - lūdziet par viņas ticību. Tāpat arī par visas mūsu ģimenes atgrie'sanos pie Dzīvā Dieva.
Paldies!
Jūsu aizlūguma vajadzība