Dievkalpojumi
Aizlūgumi
St. John's Church - Congregation History

Aizlūgumi

Šajā sadaļā jūs varat atstāt savus aizlūgumus un/vai pieminēšanas. Gadījumā,  ja netiekat uz dievkalpojumu,  kur draudze Dzīvā Vārda vadīta būs kopīgā lūgšanā par šīm vajadzībām, nododiet tās šajā lapas sadaļā.

lapas: «« 101-110  111-120 121-129
lilita 2016.03.19 19:07 Lūdzu aizlūgumu par sevi. Lai Dievs man dod veselību, spēku un izturību pārvarēt visas grūtības un ciešanas, ko dzīve man nepārtraukti liek. Man vairs nav vēlēšanās dzīvot, esmu palikusi viena, jo atkal ir beigušās manas attiecības ar mīļu cilvēku. Paldies Dievam par visu, ko man devis! Paldies!
lilita 2016.03.22 22:13 Lūdzu aizlūgumu par sevi, lai Dievs man dod veselību, spēku un izturību visās ciešanās un nelaimēs, ko dzīve liek. Savās ciešanās esmu palikusi viena , jo ir izjukušas attiecības ar mīļoto cilvēku. Paldies Dievam par visu labo un skaisto, ko man ir devis.
Jānis 2016.04.13 22:12 Dievs,Tu Kungs, lūdzu palīdzi māsicai Sandrai pārciest tuvojošos ķīmijterapiju, dod viņai spēku pārciest visu šo garo ārtēšanās ceļu un uzvarēt visus trīs ļaundabīgos audzēju. Es ticu, ka Tu esi ar viņu šajā grūtajā brīdī. Dod izturību visiem Sandras tuvajiem, dod viņiem ticību un cerību. Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā-Āmen!
Gita 2016.04.20 09:27 Esmu izmisumā, varbūt tas izmisums nav tik nozīmīgs kā citiem, bet šobrīd strādāju pie maģistra darba rakstīšanas un šis process ir ļoti stresains. Uztraucos par priekšaizstāvēšanu, kas būs 29.04.2016. un aizstāvēšanu 09.06.2016. Lūdzu palīdzību un aizlūgt par mani, lai stiprina mani šajā procesā, noņem stresu un dod savas atklāsmes darba rakstīšanā.Lūdzu Dievs pieskaries man un apžēlojies par mani.Paldies!
JOLANTA 2016.05.13 17:50 Lai Dieva Svētais Gars mani vada.piepida ar mieru, prieku,gudrību,drosmi,izturību,aizsardzību.Lai Dievs mani svētī ar labu darbu,ar vairāk finansēm,ar labiem dzīvošanas apstākļiem.Lai man ir Jēzuš KristusAsins aizsarszība.Lai esmu aizsargāta pret ļaunā uzbrukumiem.Es pateicos Dievam par visu.
Zeltīte 2016.05.15 17:53 Lūdzu aizlūgumu par savu vīru Edgaru, kurš ir nonācis kaitīgo ieradumu atkarībā.Lūdzu Dievs apgaismo viņa prātu, domas.Palīdzi tikt viņam vaļā no dusmām un naida pret sievu un ģimeni. Dari lūdzu lūdzu skaidru viņa domāšanu un prātu par ģimenes vērtībām.Kungs dod mieru un saticību mūsu ģimenei.
Māris 2016.05.30 22:36 Dievs Tēvs,Jēzus vārdā lūdzu davā man šo vis brinišķīgāko sievieti,Eviju.Es ļoti mīlu viņu.Paldies Tēvs.
Māris 2016.06.03 21:52 Mīļais Dievs Tēvs,es mīlu Eviju,bet lai notiek Tēvs pēc tava prāta.Es neesmu pelnījis to ko tev lūdzu,bet Tēvs,lūdzu rūpējies par Eviju un dari ta lai viņai veselība nepasliktinās.Jēzus Kristus vārdā lūdzu Tēvs.Es ļoti mīlu Eviju un patiešām vēlētos kaut viņa mani iemīlētu,bet zinu ka bez tevis nespēju neko mainīt un vis Tēvs ir tavās gādīgajās rokās.Paldies Tēvs ka manā dzīvē dēvi šo brīnišķīgo sievieti un manā dzīvē radās mērķis,sapnis,cerība un pārliecība savās lūgšanās.Tēvs lūdzu Jēzus vardā..
Liene 2016.06.11 16:45 Lūdzu aizlūgumu par 15. jūnijā man gaidāmo operāciju. Lai Dievs dod man mieru, to gaidot, lai viss notiek pēc Viņa prāta, lai Dievs dod man ātru atveseļošanos un palīdz Vilnim par mani un bērniem rūpēties tajā laikā, kad es nevarēšu veikt tos darbus, ko līdz šim darīju. Paldies!
uldis brakmanis 2016.08.02 00:14 lai Dievs dziedina un atjauno ulda un maritas laulibu
Jūsu aizlūguma vajadzība
Vārds